Tarihçe

2016 – GIB Entegrasyonu.

2013 – B2B ve Elektronik Ticaret Uygulamaları.

2012 – Teknolojik alt yapı değişikliğine başladık. 2000’li yılların başında başladığımız İnternet platformlarındaki yazılım geliştirme süreçlerindeki belirsizlikler bu gün daha anlaşılır ve yönetilir teknolojiler ile donatıldı. Bizde Yüz yıllar boyu yeni kalsın diye Teknoloji yenileme çalışmalarına başladık. Aynı yıl Mobil teknolojilerin yaygın kullanımını göz ardı etmedik ve Mobil uygulama geliştirme çalışmalarını tamamladık. IPAD,IPHONE,ANDROID,BLACKBERRY gibi mobil cihazlar üzerinde on-line çalışma yeteneklerine sahip ürün geliştirme çalışmalarını tamamladık.

2011 – Türkiye’nin en büyük dağıtım ağına sahip DOLUCA şarapçılık ile uzun soluklu bir ERP Projesi başlattık. Alkollü içecek sektörünün kendine özgü kuralları ve çalışma alışkanlıkları standart bir ERP den beklenenden fazlasını istiyor. Bağ bozumu, Şarap üretimi gibi henüz Türkiye’de yazılmamış olan ERP projesini DOLUCA için tamamladık.

2010 – Türkiye’deki şirketlerin Uluslararası düzeyde anlaşmalar yapması ve yabancı ortaklıklar kurması IFRS ( International Financal Report System – Uluslararası Raporlama Sistemi ) raporlama süreçlerini ve çalışma alışkanlıklarında farklılaşmayı sağladı. Aynı yıl IFRS raporlama standartlarını Türkiye’nin tek Web tabanlı ERP platformu Üzerine taşıdık.

2009 – Daha düşük yatırım maliyeti yaratması için Müşterilerimize Bağlan – Kullan kiralama hizmeti ile ERP deneyimi yaşatmaya başladık.

2008 – Uygulamanın daha evrensel olması için 7 farklı Dünya Dil entegrasyonu yaptık. Bu gün Çince, Rusça, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca ve Türkçe olarak aynı çalışan bir ERP sahibiyiz. Farklı diller ama tek platform üzerinde çalışan, farklı dildeki insanları bir araya getiren bir sistemi tamamladık.

2007 – Arçelik, Satış Sonrası destek hizmetleri ve Çağrı merkezi sistemleri için geliştirdiğimiz ürünlerimize en prestijli ödülleri verdiler.

2006 – Troy Ukrayna, AzerChem gibi bulundukları ülkede kendi sektörlerinde lider kabul edilen firmalarda Yurt Dışında aynı yıl iki tane Başarılı ERP Projesi tamamladık. Bu projeler uygulamanın gelişim sürecine Uluslararası deneyimler katarak fonksiyon zenginliği oluşturmamıza imkân tanıdı.

2005 – Gelişen İnternet teknolojileri Ticaret olanaklarını çok hızlı geliştirdi. Bizler müşterilerimizin bu sürecine daha fazlı katkı sağlamak için E – Ticaret ve Bayi Ağının Yönetilmesi için Bütünleşik Portal sistemleri geliştirdik.

2004 – Türkiye’de ilk Web Tabanlı 360 derece Performans Değerlendirme Sistemini geliştirdik. Aynı yıl Novartis, Azercell gibi dünya devlerinin Performans değerlendirme ve raporlama sistemlerini gerçekleştirdik.

2003 – Teknoloji danışmanlığı olarak kurulan Ray Bilişim ilk Faaliyetine Arçelik Projesi ile başladı.

Sorularınız
ve talepleriniz için
Bize yazın size biz ulaşalım