Hakkımızda

Türk iş dünyasının veri yönetimi problemlerine akıllı ürün çözümleri geliştiren Mira, 1995 yılından beri, yazılım sektörünün köklü yüksek teknoloji şirketi olmayı başarmıştır. Farklı sektörlerden 50’den fazla müşterisi bulunan şirketimiz profesyonel ve deneyimli ekibi ile değerli projelere imza atmaktadır. Sizler için sürekli daha iyi ürünleri geliştirmeyi hedefleyen proje ekibimiz; yenilikçi ve verimlilik yaklaşımı ile çalışmaktadır.

Yazılım Geliştirme Yaklaşımları Uluslararası yazılım geliştirme ve üretim proses tekniklerini kullanarak geliştirdiğimiz her ürün bir dünya standartı olarak paketleniyor. Bizim için yazılım somut bir ürün üretmekten daha fazla ciddiyet isteyen bir iştir, bu yüzden ekibimizi dünyada uygulanan yazılım geliştirme teknikleri ile sürekli güncel tutarız.

Uyarlama Yazılımın sağlamlığı ve zengin fonksiyonları kadar sattığımız ürünün Uyarlama süreci de bizim için çok önemlidir. Elde ettiğiniz yazılım sizin işinizi tam olarak görmüyor ise bunun en büyük nedenlerinden biri doğru uyarlama çalışmasının yapılmıyor olmasıdır. Her sattığımız ürün için mutlaka uyarlama çalışmasını titizlikle profesyonel biçimde yaparak proje teslimlerini yapıyoruz. Bu yüzden dir ki Müşterilerimiz ile bağımız gün geçtikçe sağlamlaşmıştır.

Size özel kurgular Bir yazılım satın aldığınızda eğer sizin terminolojilerinizi kullanmıyor ise ekibinize bunu uyarlamak daha uzun sürecektir. Amaç satın aldığınız yazılıma uygun Müşteri olmamalı bizce amaç satın aldığınız yazılımın sizin esnek yapınıza uygun olması yada uyarlanması olmalı. Mira olarak bizler projelerimizi teslim ettiğimizde sizin kendi anlayışınıza uygun sözcükler içeren ürünler teslim ederiz. Her versiyon geçişlerinde mutlaka yaşadığınız güncelleme problemlerinde sistemin ilk kurgulandığı zamana dönmek zorunda bırakmayız.

Yazılım eşittir tecrübe Dünyada 50 yıllık bir geçmişi olan yazılım sektöründe biz tam 17 Yıldır ürün geliştirme ve uyarlama yapıyoruz. Edindiğimiz tecrübe ve birikim bütün değerlerimizi oluşturuyor. Yeni ekip üyelerimiz işe başladığı andan itibaren 6 aylık eğitimler ile sizlere hizmet vermek için hazırlanırlar. Türkiye de onlarca farklı sektörde ve Uluslararası Şirketlerde uyguladığımız başarılı projeler bizi gerçek bir bilgi şirketi haline dönüştürmüştür. Biz bilgilerimizi ve edindiğimiz deneyimleri müşterilerimiz ile devamlı paylaşırız.

Bizi Takip Edin

Sizi Hemen Arayalım

This is your chance to emphasize why the visitor should contact you right now.

Sorularınız
ve talepleriniz için
Bize yazın size biz ulaşalım